Main menu

2009-2010-es tanév

 

Pályázati Hangverseny

I. helyezett                 Ambrusz Angelika               zongora           Felkészítő tanár: Csoba Tünde
II. helyezett                Cservenák Boglárka            fuvola             Felkészítő tanár: Illés Eszter
III. helyezett              Obbágy Anna                       zongora           Felkészítő tanár: Csoba Tünde
Közönségdíj              Cservenák Boglárka            fuvola             Felkészítő tanár: Illés Eszter

Népzenei Pályázati Hangverseny:

I. helyezett                 Dragony Gábor                    citera               Felkészítő tanár: Agárdi Éva
                                                                                  népi bőgő        Felkészítő tanár: Bíró István
II. helyezett                Szlama László                       citera               Felkészítő tanár: Agárdi Éva
                                                                                  koboz              Felkészítő tanár: Rőmer Ottó
III. helyezett              Korda Ágnes                        népi ének        Felkészítő tanár: Juhász Erika
                                                                                  népi hegedű    Felkészítő tanár: Rőmer Ottó
Közönségdíj              Fábi János                             népi hegedű    Felkészítő tanár: Rőmer Ottó

Kálmán Lajos Népdaléneklési Verseny

Aranykántus Díjat kaptak a népzene szakos növendékek a minősítésük:
Aranypáva - Díj        Korda Ágnes
Arany - Díj                Tubák Anna Mária
Korda Ágnes
 a Kecskeméti Népzenei Találkozó gálaműsorán fellépett.

 

X. Országos Szakközépiskolai Harsona- és Tubaverseny

Különdíj                    Spitzmüller János                 tuba                             Felkészítő tanár: Kerekes Imre

 

X. Országos Kürtverseny

Különdíj                    Kiss Róbert                           kürt                             Felkészítő tanár: Zsupos Gábor

 

Vécsey – Vásárhelyi Kamara Népdaléneklési Verseny

I. helyezett, Vándordíj                     Csobogó Együttes                            Felkészítő tanár: Juhász Erika
I. helyezett                 Martin Tímea                       szólóének                    Felkészítő tanár: Juhász Erika

 

Országos Jazz-zenei Verseny

Különdíj                    Némethy Brigitta                  jazz-ének         Felkészítő tanár: Dr. Bánhidi Lászlóné

 

„Nyír-Diák Napok 2010”

II. helyezett                Némethy Brigitta                  jazz-ének         Felkészítő tanár: Dr. Bánhidi Lászlóné
Különdíj                    Szirota Jennifer                    jazz – ének      Felkészítő tanár: Dr. Bánhidi Lászlóné

 

VII. Országos Énekkari Verseny

III. helyezett              Művészeti Középiskola Leánykara            Felkészítő tanár: Pető István