Main menu

2013-2014-es tanév

 

Pályázati Hangverseny

I. helyezett                 Kisikán Petra                        gitár                Felkészítő tanár: Czakó Erika
II. helyezett                Molnár Zsanett                     szaxofon         Felkészítő tanár: Tóth Eszter
III. helyezett              Nagy Márton                        gitár                Felkészítő tanár: Czakó Erika
Közönségdíj              Radócz József                       trombita          Felkészítő tanár: Madarassy Balázs
„Universitas gyűrű”             Radócz József           trombita          Felkészítő tanár: Madarassy Balázs

Népzenei Pályázati Hangverseny

„Universitas gyűrű”             Benedek Ádám         citera               Felkészítő tanár: Dragony Gábor

 

VI. Katonadal Fesztivál

Különdíj                    Tóth Vivien                           citera               Felkészítő tanár: Dragony Gábor

 

XVII. Országos Népzenei Minősítő

Arany és Aranypáva Nagydíj         Tóth Vivien   citera              Felkészítő tanár: Dragony Gábor

 

Fölszállott a páva című műsor területi válogató

Elődöntőbe jutott      Dudás Klára                         citera               Felkészítő tanár: Dragony Gábor

 

Az Új élő népzene sorozat 20. Jubileumi CD-pályázatán meghívást nyert a nyilvános koncertfelvételre

                                   Dudás Klára             citera
                                                                                                                      Felkészítő tanár: Dragony Gábor

Középiskolások Zene Versenye

Népdaléneklés kategória – II. korcsoport

I. helyezett                 Takács Ildikó                        népi ének        Felkészítő tanár: Bartháné Kallós Angelika
II. helyezett                Sutka Rebeka                       népi ének        Felkészítő tanár: Juhász Erika
Különdíj                    Pór Patrícia                           népi ének        Felkészítő tanár: Bartháné Kallós Angelika

 

Népi hangszeres kategória – II. korcsoport

III. helyezett              Fábi János                             népi hegedű                Felkészítő tanár: Dezsőházi Tamás
II. helyezett                Dudás Klára                         citera                           Felkészítő tanár: Dragony Gábor

 

Verdi-Wagner Vetélkedő

II. helyezett                Bélteki Anetta, Fábi János, Horányi Tamás, Navradi Tímea, Radócz József Miklós
III. helyezett              Farkas Eszter, Juhász Eszter, Kisikán Petra, Nagy Márton, Puskás Péter, Szabó Eszter

Felkészítő tanár:         Soltész Éva, Türkné Kistörő Zsuzsanna

 

XII. Országos Kodály Zoltán Szolfézs, Párosének és Népdaléneklési Verseny

I. helyezett                 Sutka Rebeka                       népi ének        Felkészítő tanár: Juhász Erika
II. helyezett                Szabó Fanni                          nép ének         Felkészítő tanár: Bartháné Kallós Angelika
II. helyezett                Pokoraczki Panna                szolfézs           Felkészítő tanár: Pető István
III. helyezett              Farkas Eszter                       párosének        Felkészítő tanár: Türkné Kistörő Zsuzsanna
                                   Juhász Eszter