Main menu

2014-2015-ös tanév

 

Pályázati Hangverseny

I. helyezett Tokárszky Máté gitár Felkészítő tanár: Czakó Erika
II. helyezett Kóczon Kornél trombita Felkészítő tanár: Madarassy Balázs
III. helyezett Juhász Eszter zongora Felkészítő tanár: Mogyorósi Éva
Közönségdíj Kóczon Kornél trombita Felkészítő tanár: Madarassy Balázs
„Universitas gyűrű” Kóczon Kornél trombita Felkészítő tanár: Madarassy Balázs

 

 

 

 

 

Népzenei Pályázati Hangverseny

Közönségdíj: Jeremiás Ádám népi hegedű Felkészítő tanár: Dezsőházi Tamás
„Universitas gyűrű” Dudás Klára citera Felkészítő tanár: Dragony Gábor

 

 

 

X. Vass Lajos Népzenei Verseny Kárpát-medencei döntő

Vass Lajos Kiemelt Nívódíj Aros Lilla Kitti citera Felkészítő tanár: Dragony Gábor
Vass Lajos Kiemelt Nívódíj Dienes Györk Márton nép hegedű Felkészítő tanár: Dezsőházi Tamás

 

 

 

IV. Országos Gregor József Énekverseny

Döntőbe jutott Moravszki Ákos ének Felkészítő tanár: Pintér Árpád

 

Középiskolások II. Zenei Versenye

Klasszikus hangszerjáték kategória I. korcsoport:
I. helyezett  Schroff Szilárd trombita Felkészítő tanár: Madarassy Balázs
II. helyezett Béres Enikő gitár Felkészítő tanár: Czakó Erika
Különdíj  Koncsol Kamilla Flóra fuvola Felkészítő tanár: Tóth Rita

 

Klasszikus hangszerjáték kategória II. korcsoport:
I. helyezett  Kóczon Kornél trombita Felkészítő tanár: Madarassy Balázs
II. helyezett  Tokárszky Máté gitár Felkészítő tanár: Czakó Erika
III. helyezett Nagy Márton gitár Felkészítő tanár: Czakó Erika
Különdíj Lesku Mónika fuvola Felkészítő tanár: Tóth Rita
Különdíj   Sigmond Abigél oboa Felkészítő tanár: Ludmány Antal

 

Népi hangszeres kategória I. korcsoport:
I. helyezett Barna Anikó citera Felkészítő tanár: Dragony Gábor
Különdíj Barna Anikó citera  

 

Népi hangszeres kategória II. korcsoport:

II. helyezett                Aros Lilla Kitti                     citera               Felkészítő tanár: Dragony Gábor

III. helyezett             Szilágyi Boglárka                 népi bőgő        Felkészítő tanár: Bíró István

 

Népdaléneklés kategória II. korcsoport:

II. helyezett                Sutka Rebeka                       népi ének        Felkészítő tanár: Juhász Erika
Különdíj                    Szabó Fanni                          népi ének        Felkészítő tanár: Bartháné kallós Angelika

 

VI. Országos Énekversenyen

II. helyezett                Moravszki Ákos                   ének                Felkészítő tanár: Pintér Árpád
Tanári Különdíj       Pintér Árpád