Main menu

FOGADÓÓRÁK IDŐPONTJAI
Zeneművészeti tagozat

2017/2018.

 

NÉV

HELYE

IDEJE

M. NAGY ANDREA

Titkárság

Hétfő: 10:00 - 11:00

BALOGH JÁNOS

3. terem Hétfő: 12:30 - 13:30

BARTHÁNÉ KALLÓS ANGELIKA

12. terem

Kedd: 16:00 – 17:00

BÁRDOSI ILDIKÓ

13. terem Kedd: 13:00 - 14:00

BLÁGA PÉTER

4. terem Hétfő: 10:00 - 11:00

BODA BALÁZS

9. terem

Hétfő: 12:00 - 13:00
Csütörtök: 13:00 - 14:00

BOTTYÁN BLANKA

10. terem Csütörtök: 9:45 - 10:45

CZAKÓ ERIKA

22. terem

Szerda: 14:00-15:00

DEZSŐHÁZI TAMÁS

Stúdió (külső):

Kedd: 11:15 – 12:15

DRAGONY GÁBOR

Stúdió (belső)

Kedd: 15:00-16:00

FEKETE KATALIN

8. terem

Hétfő: 10:15-11:15

FEKETE KRISZTIÁN

3. terem

Csütörtök: 9:30 – 10:30

JENEYNÉ PRÁVICZ JULIANNA

9. terem

Kedd: 11:15 - 12:15

DR. KARÁDI ZSOLT

21. terem Szerda: 10:30 - 11:30

KIRMAYER KRISZTINA

9. terem Szerda: 10:15 - 11:15

KISSNÉ DR. MOGYORÓSI PÁLMA

13. terem

Szerda: 13:30 – 14:30

KISS ZOLTÁN

Vikár Sándor Zeneiskola

Előzetes telefonos egyeztetés alapján

KOMPÁR-RŐMER JUDIT

Stúdió (külső)

Szerda: 13:00 – 14:00

KORPONAI-KISS NOÉMI

8. terem Hétfő: 13:30 - 14:30

KÓTI GERGŐ

Vikár Sándor Zeneiskola

Előzetes telefonos egyeztetés alapján

KOZMA DÁVID

11. terem

Hétfő: 10:30-11:30

KUTHY PATRÍCIA

21. terem Hétfő: 15:00 - 16:00

MADARASSY BALÁZS

5. terem

Hétfő: 17:00-18:00

MADARASSY RITA

14. terem

Hétfő: 13:00 - 14:00

MIKE ÁDÁM

15. terem Hétfő: 12:15 - 13:15

MOGYORÓSI ÉVA

10. terem Hétfő: 10:00 - 11:00

NAUNER – AGÁRDI ÉVA

12. terem

Kedd: 11:00 – 12:00

PÉNTEK JULIANNA

10. terem Kedd: 16:30 - 17:30

PETŐ ISTVÁN

15. terem

Csütörtök: 13:30 - 14:30

PINTÉR ÁRPÁD

10. terem

Péntek: 12:30 - 13:30

DR. PINTÉR KERESZTES ILDIKÓ

18. terem

Hétfő 10:45 – 11:45

POZSONYI PÉTER

4. terem

Szerda: 17:30 - 18:30

PURNÉ ORHA ANDREA

Vikár Sándor Zeneiskola

Előzetes telefonos egyeztetés alapján

RÉVÉSZ MÁTÉ

24. terem

Szerda: 12:30 – 13:30

SCHAFF KÁLMÁNNÉ

11. terem

Csütörtök: 10:00 – 11:00

SZABÓ SOMA

21. terem

Kedd: 9:30-10:30

SZILÁGYI BOGLÁRKA

17. terem Héfő: 9:45 - 10:45

TAMÁS ATTILA

Vikár Sándor Zeneiskola

Előzetes telefonos egyeztetés alapján

TÓTH OLGA

7. terem

Kedd: 11:30-12:30

ZSUPOS GÁBOR

6. terem

Kedd: 12:00 – 13:00