Main menu

FOGADÓÓRÁK IDŐPONTJAI
Zeneművészeti tagozat

2016/2017.

 

NÉV

HELYE

IDEJE

M. NAGY ANDREA

Titkárság

Hétfő: 10:00 - 11:00

BARTHÁNÉ KALLÓS ANGELIKA

15. terem

Kedd: 13:30 – 14:30

BODA BALÁZS

9. terem

Hétfő: 12:00 - 13:00
Csütörtök: 13:00 - 14:00

CZAKÓ ERIKA

22. terem

Szerda: 14:00-15:00

DEZSŐHÁZI TAMÁS

Stúdió (külső):

Hétfő: 13:00 – 14:00

DRAGONY GÁBOR

Stúdió (belső)

Kedd: 15:00-16:00

FEKETE KATALIN

8. terem

Hétfő: 10:30-11:30

FEKETE KRISZTIÁN

3. terem

Csütörtök: 9:30 – 10:30

JENEYNÉ PRÁVICZ JULIANNA

7. terem

Hétfő: 18:00 - 19:00

JOÓ CSABA

Vikár Sándor Zeneiskola

Előzetes telefonos egyeztetés alapján

KISSNÉ DR. MOGYORÓSI PÁLMA

17. terem

Szerda: 12:30 – 13:30

KISS ZOLTÁN

Vikár Sándor Zeneiskola

Előzetes telefonos egyeztetés alapján

KOMPÁR-RŐMER JUDIT

Stúdió (külső)

Kedd: 10:00 - 11:00
Szerda: 14:00 – 15:00
Csütörtök: 16:00 – 17:00

KÓTI GERGŐ

Vikár Sándor Zeneiskola

Előzetes telefonos egyeztetés alapján

KOZMA DÁVID

11. terem

Csütörtök: 15:30-16:30

LUDMÁNY ANTAL

14. terem

Szerda: 14:30-15:30

MADARASSY BALÁZS

5. terem

Hétfő: 16:00-17:00

MADARASSY RITA

14. terem

Szerda: 13:00 - 14:00

NAUNER – AGÁRDI ÉVA

Stúdió (felső)

Kedd: 13:00 – 14:00

OBBÁGY MÁRTA

7. terem

Hétfő: 9:00 - 10:00

PETŐ ISTVÁN

15. terem

Szerda: 10:30 - 11:30

PINTÉR ÁRPÁD

10. terem

Péntek: 11:00-12:00

DR. PINTÉR KERESZTES ILDIKÓ

18. terem

Kedd: 09:45 – 10:45

POZSONYI PÉTER

4. terem

Kedd: 13:00-14:00

PURNÉ ORHA ANDREA

Vikár Sándor Zeneiskola

Előzetes telefonos egyeztetés alapján

RÉVÉSZ MÁTÉ

24. terem

Hétfő: 12:30 – 13:30

SCHAFF KÁLMÁNNÉ

14. terem

Kedd: 11:00 – 12:00

SZABÓ SOMA

21. terem

Kedd: 9:30-10:30

SZŐKE NOÉMI

10. terem

Kedd: 14:30 – 15:30

TAMÁS ATTILA

Vikár Sándor Zeneiskola

Előzetes telefonos egyeztetés alapján

TIRPÁKNÉ LIZÁK TEODÓRA

8. terem

Hétfő: 9:45 – 10:45

TÓTH OLGA

7. terem

Hétfő: 13:00-14:00

TÜRKNÉ KISTÖRŐ ZSUZSANNA

17. terem

Hétfő: 10:30-11:30
Péntek: 8:45 - 9:45

ZSUPOS GÁBOR

6. terem

Csütörtök: 11:00 – 12:00